Široký prevádzkový rozsah
Vďaka invertoru a technológii EVI má tepelné čerpadlo série Sunpro široký rozsah prevádzkových teplôt na vykurovanie, chladenie a prípravu teplej vody. Môže dosiahnuť vysokú teplotu vody v chladnom podnebí a stabilne pracovať pri teplotách okolia až do -25 ℃.

Vysoká efektivita
Vďaka maximálnemu COP 6,26 a hodnoteniu ErP A+++ dokáže tepelné čerpadlo Sunpro série EVI s DC invertorom efektívnejšie nabíjať a recirkulovať. Spotrebuje menej energie, a preto pomáha rodinám znížiť účty za vykurovanie.

Funkcia IoT
Vďaka funkcii IoT môžu používatelia ovládať tepelné čerpadlo kdekoľvek a kedykoľvek. Na jeden klik dokážete vypnúť zapnúť jednotku, vybrať režim a skontrolovať celý systém.

Full DC Invertor
Tepelné čerpadlo radu Sunpro kombinuje plne DC invertorový dvojrotorový kompresor s invertorovým bezkefovým motorom, takže jednotka dokáže automaticky nastaviť cieľovú teplotu, aby používateľom priniesla maximálny komfort pri najnižších nákladoch.

Inteligentné nastavovanie teploty vody
Jedinečná logika riadenia umožňuje sérii Sunspro inteligentne nastaviť teplotu výstupnej vody podľa teploty okolia v reálnom čase. Preto môže tepelné čerpadlo dodávať vykurovanie, chladenie a teplú úžitkovú vodu pri konštantnej teplote.

Dotykový farebný LCD displej
Farebný 4-palcový LCD displej je možné nainštalovať na stenu. Je vybavený presnou reguláciou teploty o 0,5 °C, zobrazením krivky teploty vody, jednoduchým časovaním, stlmením jedným tlačidlom, rýchlejším ohrevom jedným tlačidlom atď.

 Veľmi nízka hlučnosť
Okrem bezkartáčových ventilátorov s invertorom jednosmerného prúdu tepelné čerpadlo Sunpro série EVI využíva zosilnené opatrenia na zníženie hlučnosti, ako je napríklad dvojité tlmenie nárazov kompresorom známej značky. Hladina hluku začína na úrovni 42 dB(A), čím sa stáva najtichším systémom v našom rade DC invertorov.

Šírka
Dĺžka
Výška
Váha

Vykurovanie a chladenie

Ohrev vody

Ohrev bazénov