Chladivo R290
Tepelné čerpadlo radu Sunglow používa ekologické chladivo R290, ktorého GWP je nižšie ako 20 a pomáha obmedzovať globálne otepľovanie. Tepelné čerpadlo s chladivom R290 dosahuje vyššiu účinnosť ako čerpadlá s inými chladivami.

Energetický štítok
V súlade so smernicami ErP sa séria Sunglow osvedčuje výkonnými schopnosťami a dosahuje energetický štítok A+++, ktorý spĺňa požiadavky používateľov na nízke účty za energiu.

Nízka hlučnosť
Spoločnosť NEWNTIDE sa venuje vytváraniu celkom tichého prevádzkového prostredia pre používateľa prostredníctvom viacerých opatrení na zníženie hluku.

Farebný ovládač
Tepelné čerpadlá Sunglow využívajú inteligentný farebný LCD displej s rozhraním s vysokým rozlíšením a výkonnými funkciami, ktorý je pre používateľov veľmi prívetivý a užitočný na zobrazenie a ovládanie.

Funkcia Wi-Fi
Pripojením aplikácie Smartlife App môžete kontrolovať stav chodu v reálnom čase, historické záznamy a ovládať tepelné čerpadlo na diaľku.

Full DC inverter
Séria Sunglow využíva technológiu úplného DC invertera, ktorá dokáže automaticky upravovať frekvenciu podľa okolitej teploty, aby sa dosiahla konštantnejšia teplota a priniesla používateľom celkom pohodlný zážitok v domácnosti.

Inštalácia v dome
Tepelné čerpadlo série Sunglow umožňuje prepojenie s pomocnými zdrojmi tepla na zabezpečenie vykurovania, chladenia a teplej vody pre dom. Vďaka funkcii inteligentného riadenia siete môže jednotka automaticky prepínať stavy na plné využitie nečinného výkonu, čím ďalej šetrí elektrickú energiu, podľa akumulovaného výkonu fotovoltiky a stavu napájania siete. Okrem toho môžu používatelia získať prístup k izbovému termostatu na ovládanie spínača hlavnej jednotky a realizovať presné zónové riadenie.

Šírka
Dĺžka
Výška
Váha

Vykurovanie a chladenie

Ohrev vody

Ohrev bazénov